0212 876 00 57 - 0546 740 38 38

Kentsel Dönüşüm Soru ve Cevapları

Ruhsatsız, tamamlanmamış binaların 6306 sayılı kanun kapsamında değerlendirilmesi mümkün müdür ?

Binaların ruhsatlı olması zorunluluğu yoktur.

Metruk durumdaki ve tamamlanmamış yapıların durumuna ilişkin Uygulama Yönetmeliği Madde 7 – (1)’de açıklanmıştır. Buna göre “yapı bütünlüğü bozulmuş olan yapılar riskli yapı tespitine konu edilmez”.



Etiketler:
ruhsatsız yapılar tamamlanmamış yapılar ve kentsel dönüşüm


İletişim Bilgileri

  • Adres :

    Yakuplu Mahallesi 63. Sokak Estanbul Plaza No: 30/4 Beylikdüzü / İstanbul

  • Tel :

    0212 876 00 57 - 0546 740 38 38

  • Fax :

    0212 876 00 57

  • E-mail :

    info@berilefekentseldonusum.com

Berilefe Kentsel Dönüşüm - Kentsel Dönüşümle Güvenli Yapılar

© 2016. Berilefe Kentsel Dönüşüm - Kentsel Dönüşümle Güvenli Yapılar www.berilefekentseldonusum.com